strona główna | mapa strony | kontakt

REGENERACJA POWIERZCHNI Z TWORZYW

Porysowane czy zmatowione powierzchnie kloszy świateł samochodowych z poliwęglanu, powierzchnie kasków i ich szybek, owiewki motocyklowe etc. mogą być z powodzeniem regenerowane*, choć oczywistym jest, że i tu głębokość uszkodzeń wpływa na możliwości naprawcze. Chodzi o to, aby szlifując powierzchnię nie zniekształcić jego płaszczyzny. Dlatego najprościej jest zbadać w warsztacie możliwości naprawy (takie inspekcje w NT Polertech są bezpłatne).

Dla osób nie mających możliwości przyjazdu do warsztatu, a którzy chcieliby np. skorzystać z naprawy wysyłkowej, rada:

Zregenerowana powierzchnia poliwęglanu bądź akrylu odzyskuje cechy fabrycznego wyrobu. Efekt naprawy z reguły zaskakuje pozytywnie klienta! Ta usługa to "spécialité de la maison" NT Polertech - doświadczenie w usłudze w połączeniu z amerykańskimi środkami dają zaskakujący efekt w postaci krystalicznej powierzchni o doskonałej przejrzystości. Koszt regeneracji jest nieporównywalnie niższy od wymiany uszkodzonych elementów. Ważne: Tworzywa poliwęglanowe otrzymują w trakcie obróbki warstwę zabezpieczającą przed destrukcją słoneczną (przed nadfioletem).

* regeneracja dotyczy wszystkich rodzajów twardych tworzyw, a stosowane technologie pozwalają na odświeżenie powierzchni bardzo różnych elementów. Usługa może być wykonywana wszędzie - nie tylko w warsztacie, ale też np. w domu klienta.

< powrót