strona główna | mapa strony | kontakt

NAPRAWIAĆ CZY WYMIENIAĆ - FAKTY I MITY

Widoczność to oczywisty warunek sprawnej i bezpiecznej jazdy. Spełnia się go łatwo w dzień, gdy słońce świeci z tyłu. Lecz w jeździe pod słońce lub nocą, jazda z porysowaną szybą lub zmatowionymi kloszami świateł staje się udręką - męczy wzrok, pogarsza reakcję i naraża na niebezpieczeństwo - nie wspominając o estetyce pojazdu. W NT Polertech można, za korzystną opłatą, usunąć bezśladowo większość wad z szyb przednich, skleić wiele rodzajów ich pęknięć, z doskonałym efektem zregenerować powierzchnie poliwęglanowych czy akrylowych kloszy samochodowych, owiewek motocyklowych etc.

Na temat w/w usług słyszy się szereg nieprawdziwych opinii, wynikających albo z nieporozumień, albo stanowiących celową dezinformację. Oto najczęstsze: po polerowaniu na szkle tworzy się "soczewka", sklejona szyba i tak pęknie, naprawy są drogie i nieopłacalne.

To nieprawda. NT Polertech posiada najlepsze materiały i technologie stosowane w krajach zachodnich: Kanadzie, RPA, W. Brytanii czy ich ojczyźnie - USA. Umożliwiają one naprawy porysowanych i zmatowionych powierzchni szyb ze szkła i tworzyw bez żadnych skutków ubocznych i w cenie o wiele niższej, niż wymiana nawet na najtańsze, a więc siłą rzeczy najgorsze jakościowo zamienniki. A na sklejenia klient otrzymuje bezterminową gwarancję!

W NT Polertech każdy zgłaszający się klient otrzymuje, podczas pierwszej wizyty przeglądowej w warsztacie, całkowicie bezpłatną informację, w czym leży istota uszkodzenia, jakie są możliwości naprawcze, jakich efektów może się spodziewać po naprawie i jaki będzie jej ostateczny koszt. Dopiero wówczas decyduje o tym, czy chce naprawy, czy od niej odstępuje. Dla osób zamiejscowych istnieje możliwość usługi wysyłkowej, a oceny uszkodzeń i możliwości naprawcze próbujemy określić w oparciu o zdjęcia i opisy, przekazywane e-mail`em.

naprawa szyb w Bydgoszczy, polerowanie szyb w Bydgoszczy, polerowanie reflektorów w Bydgoszczy, polerowanie świateł pojazdów w Bydgoszczy, polerowanie tworzyw w Bydgoszczy, usługa klejenia szyb, usługa polerowania szyb, usługa polerowania kloszy lamp, usługa polerowania reflektorów, usługa usuwania rys, usługa usuwania zadrapań, usługa usuwania smug, usługa usuwania zmatowień, polisan, hartpolish, pasta polerska, proszek polerski, do polerowania, oślepiają światła, szyba rozprasza, zła widoczność, rozmyty obraz, zażółcone reflektory, zmatowione zmatowiałe reflektory, pęknięta szyba, odprysk na szybie, pajączek na szybie, gwiazdka na szybie, rysy na szybie, czy da się spolerować, czy da się skleić, polerowanie plastików, polerowanie szkła, szyba przednia, klosze lamp, matowe światła, Bydgoszcz Toruń Inowrocław Grudziądz Tuchola Włocławek Żnin Gniezno Mogilno Piła Kwidzyn Wągrowiec Nakło Konin ile kosztuje